All Single Person !

Yaş ilerledikçe evlilik olgusu konusunda baskılar başlıyor tabi... Sende evleneceksin... Sende cocuk yapacaksın. -ecekler, -acaklar... Bir şeyi mi kaçırdım, pardon evlilik zorunluluk mu? Şahsımca sorgulamam bu olgunun ne kadar bağlayıcı olduğu. Insanların belediyeden alınan bi yetkiyle yıllar boyunca aynı evde yaşayıp, legal bir sekilde sex yapmalarının nasıl bir heyecanı var gerçekten anlamıyorum. Bu bence bir tasma. Erkeğin kadına, kadınında erkeğe taktığı bir sorumluluk silsilesi tasması.Evlilik aşkı öldürür mü?
Darling yapma tabikide! Istisnaları siktir et koçum biz reel bakıyoruz. Çevrende kaç tane evli Türk insanı var ve bunların hangisi karımdan/kocamdan ultra memnunum diyor? Diyen var mı? Yeni evlilerdir o zaman.

Erkeklerden cok dinleme fırsatım olmadı ama geçen gün yemek yerken yeni evli kadınların yan masasında bekar bir erkek olarak yemek yediğimi fark etmem iştahımı kaçırdı. Çünkü şu hayatta en çekilmez olan şeylerden birisi de yeni evlenmiş kadın dırdırı. Kocası onun için bir ilah, bir antik yunan tanrısı, bir zerdüş, bir firavun, bir sultan Süleyman... Hal böyle olunca herifde kendini bi bok sanıyor tabi. E bu olayın sonucu olarak evliliğin bileşenlerı mutasyona ugrayıp iki aşık bireyden egosu tavan yapmış, maço, göbekli ve öküz bir bay, mutsuz, kompleksli, saldırgan ve sürekli konuşan bir bayana dönüşüyor. Kısacası kadın dırdırı evliliğin mayasını bozuyor.

Bir erkek olarak olaya subjektif baktığımı düşünebilirsiniz ancak, sunu soylemeliyim ki toplumun gerzekçe sürdürdüğü ataerkil yapıdan en çok rahatsız olan benim. Cinsiyetçi toplumumuzun algısında bile renklerin bile bir cinsyeti varken evliliklerin nasıl mutlu bir şekilde sürdürülmesini bekleriz ki? Bütün yükü kadın kadın göğüslesin. Bizim besili öküzümüzde -zaten önceden ilah ilan edilmişti- eve para getirdiği için kendince tüm akşam boyunca yatıp göbeğini kaşısın Teşekkürler kadınlar. Kendinize bir koca değil, bir öküz yarattınız.

Kızım bu erkekelere yüz vermeyin. Acımayın amına koyayım. Bırakın sürünelim. 2 güle tav oluyorsunuz. Adam tırnak kadar taş ile sizi nüfusuna geçiriyor yahu! Ama siz bunu gerçekten arzulayıp istiyorsunuz. Sizin o savunduğunuz kadın hakları var ya hani o eşitlikçi yapı... NAH! Herif seni parselledi önceden sende onay verdin.Ben çok kızıyorum kızların geneline. Neden hep kendilerinde daha güçlü bir karakterin kontrolu altında olmak istiyorlar? Sözüm meclisten dışarı tabi. Erkek arkadaşlarının, kocalarının ağızlarına sıçan, yerden yere vurup süründürenleriniz var tabi. Kocaman bravo size. Ama ya diğerleri... Onlar kezban olarak ölmeye mahkumlar.

Kezbanlara dur diyelim. Lütfen. Hayat daha yaşanılır olur bence. Daha sağlıklı bir nesil yetişir.

P.S.: Bunu yazma sebebim yan masaya saygsızca mudahele edip o 4 kadının saldırısına ugramamdır. Hak ettim. Ama onlarda bu yazıyı hak ettiler. Ulan ne illet herifim be.

2 yorum:

wtf? dedi ki...

ahahah efe yaa koptum . senin gibi 10 erkek olsa tüm kezbanlar yok olur bence :D

j.d. dedi ki...

Yavrum orda olup seni o panterlerden kurtarmam, car car carlamam lazımdı >.<
Dediklerinin altına birde benim imzamı atar mısın lütfen.. Her bir kelimene harfi harfine katılıyorum.