Freemag.tr Röportajı

Bloglar biliyorsunuz leb-i derya... Bende insanlara eleştirel yaklaşmayı severim. Sevgili freemag.tr benim ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bu ise röportajdan sadece bir alındı bakalım neler demişim :)

"Geçtiğimiz günlerde Erol Köse bir Twit attı. Eline makine alan herkes fotoğrafçı oluyor, blog açan herkes de yazar oluyor.. gibi birşeyler yazdı. Ona katılanlar da oldu katılmayanlar da. Ben ise katılmayan taraftayım. Evet eli makine tutan herkesin fotoğraf çemeye hakkı, kalem tutan herkesin yazar olmaya hakkı ve dileyen herkesin de blog açmaya hakkı var elbetteki. Demokratik ve özgürlükçü bir toplumda yaşıyoruz... Bu konunun peşinden gelecek olan soru da benim için şudur; iyi bloggerlar olduğu gibi kötü bloggerlar da var mıdır? Yani kime göre iyi ve kime göre kötü bu işler? İşte bu sorular kafamda dönüp dururken sevgili blogger arkadaşlarımın da bu konudaki fikrini almak istedim...
Efegeozden'in 17 yaşındaki blogger'ı Efe Özden bu konudaki sorularıma tüm samimiyetiyle cevap verdi..."

Çik çik !!!

5 yorum:

Mesmerize dedi ki...

great photo:)
please visit me in free time:)
http://mesmerize87.blogspot.com

Vale dedi ki...

Beautiful pics!!!i'm following you!!!if you like mine, do the same!!
WWW.ZAGUFASHION.COM
ZAGU FACEBOOK PAGE
bloglovin follower

Venüsün Dünyası dedi ki...

Eğlenceli bir blog sevdim burayı :)

http://amareteipsum.blogspot.com/

efegeozden dedi ki...

Vale thanx u for lot :)
Venüsün Dünyası çok teşekkür ederim. :)

Gizem Dalyan dedi ki...

blog acmak, bence en cok paylasma isteginden dolayi doguyor ve bu kotu bir sey degil. herkesin paylasmaya ihtiyaci vardir ne de olsa. erol kose'nin bunu anlayabilecegini sanmam. :)

http://the-lizard-queen.blogspot.com/