Hazin Bir Valentino Hikayesi
Teknik olarak çıkmazdayım. Özel bir post olsun istemiyorum. Biraz moda koksun istiyorum. Evet her zaman ki gibi... İlişkileriniz çıkmazda ve sizde dar gelen bi Valentino jeaniniz varsa ne yaparsınız ? Evet değiştirirsiniz. Ama o çok severek aldığınız, deneme kabininde üzerinizde sevişirken aranızda açıklanamayan bir bağ oluşan Valentino jeani değiştiremezsiniz. Bunun adı saplantıdır. Valentino olması değildir saplantının sebebi. Sadece o harika kumaşın üzerinizde Dali'nin tabloları kadar gerçek üstü olmasıdır. Kısacası şahane olmaktır. Ama bir jeane ihtiyacınız var ve o jean baldırlarınızdan yukarı çıkamıyorsa sizin Valentino oldu size Mortatino. Bağlanarak, sevişerek aldığınız Valentino jeani bir Versace, D&G ,Roberto, DKNY ve nicesi ile aldatırsınız. Ve zaman gelir kilo verir o modası geçmiş ama sizin sadık yariniz olmuş Valentinonuzun içine "cuk!" diye girdiğinizi fark edersiniz.
 
 
Ama moda hareketlidir. Tedavi görmeyen hiperaktif çocuk gibidir ve yerinde duramaz. Sizin 2 sezon önce aldığınız sadık Valentino jeaniniz tarih olmaya yüz tutmuştur. Yazık o kadar aradınız o modeli, bedeni, rengi... Belkide kaç mağaza dolandınız. Ama onu aldattınız. Evet tek eşli olamıyoruz nedense... Aç gözlüyüz, dengesizsiz ve en önemlisi sevdiklerimizin hiç bir zaman değerini bilemiyoruz. Evet hayat Victora's Secretlerden ya da ne bileyim J.P.Gaultierden ibaret değil. Ama Johnsuz nasıl Dior olmuyorsa onsuzda efegeozden olmuyor. O sanki H&M for Versace gibi... O sadece bana özel. Hep aynı koleksiyon. Her bir bakışında farklı detaylara iniyorsun. Kayboluyorsun detaylarda . G.A.'nin 2011 kış koleksiyonu gibi. Kumaş renk biçim aynı.  Ama sana kattığı tat farklı. Aynen öyle. Bitmesin istiyorsun. Ama renkleri gördükçede içine fenalıklar geliyor afaganlar basıyor. Hep aynı terane gibi geliyor. Ardı arkası kesilmeyen kalıplaşmış sorular. Hepsi aynı bokun laciverti biliyorum. Ama lacivertinde bir renk paleti vardır bunuda unutmamak lazım.Blahnic ve Louboutin bir değil bunuda biliyorum ama ikiside tapılasılar.Açıkcası... Valentino jeanimi seviyorum. Modeli geçmeden de kilo vermem lazım. (too late... )


Ha bu arada gönderilen event davetleri için teşekkürler ama hiçbirine katılmayacağım.Bayramda katledilen hayvanların yasını tutuyorum. Onca insan açken diğerleri tok gezecek öylemi ? Kahkahalarla gülesim var. Dünya barışı.

efegeozden.


Yağmur altında yanlız yürümemeniz dileği ile...

4 yorum:

eba design dedi ki...

:))) deli çocukkkk :))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

yine yeniden helal bayıldımdı bu yazıya bebeğim aynen devam derim ara gazı veririm mucx

Berna B. dedi ki...

BÖ'de basarılar Efe...erkek blogger'lara hep destek tam destek :P

efegeozden dedi ki...

İhihi çok teşekkür ederiim :*